Beauty

NARS cosmetics

18. dubna 2011 v 17:40 | Dennie
Hey beautifuls !
Omlouvám se za téměř týdenní neaktivitu,ale nějak nebyl čas,nápady a ani moc chuť :)

Dneska vám chci představit kosmetiku NARS ♥. V ČR né moc známou,ale pro mě přesto úžasnou.Myslím,že se ani v ČR koupit nedá,ale nejsem si tím úplně jistá.Každopádně kdo by chtěl,tak může zkouknout officiální stránky NARS - http://narscosmetics.euCELÝ ČLÁNEK !

LUSH part 1

25. března 2011 v 19:56 | Dennie

Heey loves !

Dnes bych vám chtěla představit další značku kosmetiky a to LUSH. Možná jste o ní už slyšely,ale po minulém článku,kdy většina z vás neznala ani MAC tak nevím jestli budete LUSH znát.(Nic proti :) )

LUSH je přírodní a velice kvalitní kosmetika . Mají velice originální tvary,barvy apod. pro své výrobky. Specifické jsou pro ně hlavně ,,bomby'' do vany,masky etc. Také to není značka,kterou vám cpou všude v televizích,rádiích,časopisech apod. ale přesto je hodně známá . Je vyráběna ručně a z přírodních ingrediencí.

To bylo takové malé info,aby jste kdyžtak věděli o co jde :) Ale ted už vám chci ukázat konkrétní produkty:) Ale jelikož jich je poměrně dost,tak tento článek rozdělím do více částí. Dnes se budu zabívat pouze věcmi do koupele!:)

CELÝ ČLÁNEK !

Nail warnish for the summer

25. března 2011 v 17:57 | Nelly<3
heeyy slečny:)) Jelikož bude brzy léto,máte tu inspiraci jak si vyzdobit nehtíky:-)) Inspirací pro tento článek mi byl časopis JOY
1.Black pearl ,,Le Vernis'' ..Chanel 650kč

VÍCE POD PEREXEM<33

Tattoo ♥

24. března 2011 v 16:47 | Dennie
Hey ladies ♥

Přemýšlela jsem o čem udělat článek..Pak mě napadlo ho udělat o tetování ,D Jak to ? Zítra zrovna na jedno jdu,takže mě to inspirovalo :D (Jdu ve 3,tak na mě myslete ! )
Chcete vidět jaký budu mít ? Jo ? Tak tady je :D

Bude hodně podobný,ale chci v tom písmu náký změny :) Jako třeba to H..přijde mi moc dlouhý ,)
A jak jste asi správně poznali - ta holka na obrázku je Miley Cyrus..Jo,budu mít podobný(téměř stejný) tetování jako ona..Neberte to tak,že se chci ,,opičit'' nebo tak něco,..prostě se mi to líbí ,)

CELÝ ČLÁNEK !!

MAC- Wonder Woman collection

23. března 2011 v 16:00 | Dennie
Hey lovees <33

Kosmetika MAC..určitě jste o ní slyšely :) Je to kosmetika,kterou používají hlavně celebrity.U nás v ČR je myslím jenom jeden obchod MAC a ještě v něm není vše.

Na jaro si pro nás připravila kolekci,která se jmenuje ,,WONDER WOMAN'' .Wonder Women je americká,kreslená,komixová postava,něco jako Superman ,D Kolekce je plná veselých barev,typické pro jaro.Jsou tam i netypické kousky jako např.zelená a fialová řasenka ,)

Proto jsem si pro vás připravila přehled výrobků,která pro Wonder Woman MAC vydalo. Dala jsem k tomu ceny,aby jste viděli i kolik stojí. A kdyby jste někdo vážně toužil po tom,si něco objednat,tak můžete tady - www.maccosmetics.com :DCELÝ ČLÁNEK !
 
 

Reklama